Про нас
Ми прагнемо надавати Вам послуги найвищої якості.

Компанія IPORT надає своїм абонентам послуги виключно високої якості. Для вас - безперебійний швидкісний доступ до мережі Інтернет у Бориспільському, Броварському, Баришівському та Переяслав-Хменьницькому районах. І все це на вигідних і гнучких умовах, що передбачають можливість індивідуального вибору швидкості підключення до мережі інтернет.

На даний момент компанія має розгалуджену волоконно-оптичну кабельну мережу і продовжує розширюватися.

Інтернет надається за технологіями PON (пасивні оптичні мережі), FTTH (волокно в дім) та FTTB (волокно до споруди) - це якісний зв'язок на високій швидкості.


Ви отримуєте:

Гарантовану швидкість підключення, що дозволяє дивитись відео та слухати музику онлайн.

Низький пінг, що дозволяє комфортно грати на більшості ігрових серверів в Україні та Росії.

Прості та зрозумілі тарифні плани з фіксованою абонплатою. Ми не рахуємо спожитий трафік.

Постійне з'єднання, що не потребує підключення та встановлення додаткових програм. За потреби можливо легко встановити бездротовий роутер та додатково під'єднати будь яке мережеве обладнання.


Ми кожного дня працюємо задля того, щоб покращувати наш сервіс.

Ми використовуємо передові технології, підключаючи будинки наших абонентів, забезпечуючи швидкість з'єднання в магістральній мережі до 1Гбіт/сек. Наша компанія робить інтернет підключення з розрахунком на перспективу подальшого розвитку комунікаційних систем. Зокрема, в якості основної середовища передачі даних ми використовуємо власну оптоволоконну мережу, яка забезпечує високошвидкісний інтернет.

Ви можете підібрати тариф, який буде максимально задовільняти Ваші потреби, а також отримати відповідь на всі питання, що виникають тримаючи з нами Зв'язок.

Наша цілі

Надавати нашим абонентам послуги найвищої якості за доступними тарифами.